line2

HAKKIMIZDA

Bayeroğlu demir çelik, demir sektöründeki bilgi ve tecrübesiyle müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunar.

Kalite anlayışı, sevkiyattaki dakikliği, her zaman ürün çeşitliliğiyle, eski tecrübesi ve yeni teknolojilere ayak uydurarak öncü ve bilinir bir markadır. 2009 yılından bu yana demir çelik sektöründe faaliyet göstermektedir.

2009 yılı itibariyle bir 1800m2 kapalı alanı, 10.000 ton stok kapasitesi Payas mevkiindeki modern tesisinde müşterilerinin istediği ürünü en üst kalitede temin etmek ve müşteri memnuniyetini temel alan ticaret prensibini devam ettirecektir. Özellikle Nervürlü demirde müşteri arzusuna ve projeye göre farklı işlem ve değişebilen çaplarda üretim olanakları da sunulmaktadır.

BAYEROĞLU DEMİR ÇELİK, sağlam ve modern ürünleriyle girişimci çalışanlarıyla sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Güçlü stok gücümüz ile her çeşit ürüne anında cevap verebilecek yeteneğe sahip olan firmamız sunduğu hizmet ile tercih sebebi olmuştur.

Firmamızın temel prensipleri; kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte, verilen söz ve taahhütlerin arkasında durmaktır…

Konusunda iyi yetişmiş genç ve dinamik bir kadroya sahip olan firmamız, hizmet anlayışı ile kısa bir sürede sürekli yükselen bir grafik yakalamıştır.

 

VİZYON

Demirçelik sektöründe 1800m2 kapalı alanı, 10.000 ton stok kapasitesi ve tırlarımızla sürekli kendimizi yenileyerek ürün çeşitliliğini geliştirerek sektörde lider firma olmak adına gereken tüm yatırımları yaparak dünyaya açılmak.

 

MİSYON

Demirçelik ve nakliyat sanayindeki pazar payımızı olabilecek en üst düzeye çıkarmak,  var olan kaynak ve imkanlarımızı en etkin şekilde kullanarak siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek, hızlı ve kaliteden taviz vermeden sektörde her zaman varlığını sürdürecek yapıyla Türk Demirçelik sektöründe öncü firma olarak varlığımızı sürdürmeye ve siz değerli müşterilerimize benzersiz hizmet vermeye devam etmektedir.

bayeroglu-hakkimizda
katalog indir
katalog online 2
galeri

DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri odaklıyız
  • Sürekli yenilikçiyiz
  • Takım çalışması ile hareket ederiz
  • Sürekli iyileştirme için çalışırız
  • Hızlı ve kaliteden ödün vermeyiz.
  • Çevre ve insana karşı duyarlıyız